Telefon kontaktowy: 44 633 37 81
 

Kursowanie autobusów na Wawrzkowiznę

Kursowanie autobusów na Wawrzkowiznę

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o. informuje, że w wakacje, od dnia 22.VI. do dnia 01.IX.2019 r. autobusy MZK będą kursować na Wawrzkowiznę.

BUDRYKA / PĘTLA - WAWRZKOWIZNA 

Od 22.06. do 01.09.2019 r.
Kursuje w soboty, niedziele i święta.

Przystanek

 

 

 

 

Budryka / pętla

10:00

12:00

16:00

18:00

Budryka / Mioceńska

10:01

12:01

16:01

18:01

Staszica / św. Faustyny Kowalskiej

10:03

12:03

16:03

18:03

1 Maja / stadion

10:05

12:05

16:05

18:05

1 Maja / przychodnia

10:07

12:07

16:07

18:07

Rotmistrza Witolda Pileckiego

10:09

12:09

16:09

18:09

Wojska Polskiego / rondo

10:10

12:10

16:10

18:10

Wojska Polskiego / Edwardów

10:11

12:11

16:11

18:11

Wojska Polskiego / blok 201

10:12

12:12

16:12

18:12

Wojska Polskiego / wiadukt

10:13

12:13

16:13

18:13

Wojska Polskiego / Zamoście

10:14

12:14

16:14

18:14

Wawrzkowizna

10:26

12:26

16:26

18:26

 

WAWRZKOWIZNA - BUDRYKA / PĘTLA 

Od 22.06. do 01.09.2019 r.
Kursuje w soboty, niedziele i święta.

Przystanek

 

 

 

 

Wawrzkowizna

11:00

13:00

17:00

19:00

Wojska Polskiego / Zamoście

11:12

13:12

17:12

19:12

Wojska Polskiego / stacja paliw

11:13

13:13

17:13

19:13

Wojska Polskiego / wiadukt

11:14

13:14

17:14

19:14

Wojska Polskiego / Kolejowa

11:15

13:15

17:15

19:15

Wojska Polskiego / rynek

11:16

13:16

17:16

19:16

Rotmistrza Witolda Pileckiego

11:18

13:18

17:18

19:18

1 Maja / Komenda Policji

11:19

13:19

17:19

19:19

1 Maja / hala sportowa

11:21

13:21

17:21

19:21

Staszica / os. Słoneczne

11:23

13:23

17:23

19:23

Budryka / szkoła

11:25

13:25

17:25

19:25

Budryka / pętla

11:26

13:26

17:26

19:26

 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności