Telefon kontaktowy: 44 633 37 81
 

Kursowanie autobusów na Wawrzkowiznę

Kursowanie autobusów na Wawrzkowiznę

MZK Sp. z o. o. informuje, że w wakacje, od dnia 04.VII. do dnia 30.VIII.2020 r. autobusy MZK będą kursować na OSiR Wawrzkowizna.

Kursy odbywać się będą wyłącznie w soboty, niedziele i święta.

Poniżej prezentujemy rozkład jazdy:

BUDRYKA / PĘTLA – OSiR WAWRZKOWIZNA 

Przystanek

T

T

T

Budryka / pętla

11:00

13:00

17:00

Budryka / Mioceńska

11:01

13:01

17:01

Staszica / św. Faustyny Kowalskiej

11:03

13:03

17:03

1 Maja / stadion

11:05

13:05

17:05

1 Maja / przychodnia

11:07

13:07

17:07

Rotmistrza Witolda Pileckiego

11:09

13:09

17:09

Wojska Polskiego / rondo

11:10

13:10

17:10

Wojska Polskiego / Edwardów

11:12

13:12

17:12

Wojska Polskiego / blok 201

11:13

13:13

17:13

Wojska Polskiego / wiadukt

11:14

13:14

17:14

Wojska Polskiego / Zamoście

11:16

13:16

17:16

OSiR Wawrzkowizna

11:24

13:24

17:24

T – kursuje w okresie ferii letnich, w soboty, niedziele i święta

 

OSiR WAWRZKOWIZNA – BUDRYKA / PĘTLA 

Przystanek

T

T

T

OSiR Wawrzkowizna

12:00

14:00

18:00

Wojska Polskiego / Zamoście

12:08

14:08

18:08

Wojska Polskiego / stacja paliw

12:09

14:09

18:09

Wojska Polskiego / wiadukt

12:10

14:10

18:10

Wojska Polskiego / Kolejowa

12:12

14:12

18:12

Wojska Polskiego / rynek

12:14

14:14

18:14

Rotmistrza Witolda Pileckiego

12:16

14:16

18:16

1 Maja / Komenda Policji

12:17

14:17

18:17

1 Maja / hala sportowa

12:19

14:19

18:19

Staszica / os. Słoneczne

12:21

14:21

18:21

Budryka / szkoła

12:23

14:23

18:23

Budryka / pętla

12:24

14:24

18:24

T – kursuje w okresie ferii letnich, w soboty, niedziele i święta

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności