Telefon kontaktowy: 44 633 37 81
 

Zamknięcie dla ruchu ulicy Budryka - zmiany dla linii nr 4, 6 i 9

Zamknięcie dla ruchu ulicy Budryka - zmiany dla linii nr 4, 6 i 9

W związku z zamknięciem dla ruchu ulicy Budryka na odcinku od ulicy Staszica do ulicy Św. Barbary, MZK Sp. z o. o. w Bełchatowie  informuje o wprowadzeniu zmian w przebiegu tras linii 4, 6 i 9.

Linia nr 3 i 10 - obowiązują dotychczasowe przystanki.

Linia nr 4 z alei Armii Krajowej na rondzie wjeżdża w ulicę Goetla, następnie w ulicę Mioceńską i ulicę Budryka, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek na ulicy Staszica /rondo/.

Dla linii numer 6 i 9 zostaje wprowadzony tymczasowy przystanek na ulicy Goetla przy skrzyżowaniu z ulicą Mioceńską.

Linia nr 6 z ulicy Budryka skręca w lewo w ulicę Mioceńską, następnie w ulicę Goetla  i na rondzie wjeżdża w aleję Armii Krajowej, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek na ulicy Budryka po stronie szkoły i na ulicy Staszica /rondo/.

Linia nr 9 w kierunku Szpitala skręca w lewo w ulicę Mioceńską, następnie w ulicę Goetla i na rondzie wjeżdża w aleję Armii Krajowej, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek na ulicy Budryka po stronie szkoły i na ulicy Staszica /rondo/.

Linia nr 9 w kierunku ulicy Budryka /pętla/ z alei Armii Krajowej na rondzie wjeżdża w ulicę Goetla, następnie w ulicę Mioceńską i ulicę Budryka, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek na ulicy Staszica /rondo/.

 

Autobusy zatrzymują się na przystankach w odcinkach objazdowych.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności