Telefon kontaktowy: 44 633 37 81
 

Zamknięcie dla ruchu ul. Czyżewskiego

Zamknięcie dla ruchu ul. Czyżewskiego

W związku z zamknięciem dla ruchu ul. Czyżewskiego MZK Sp. z o. o.  w Bełchatowie informuje o wprowadzeniu zmian w przebiegu tras dla linii 2, 4, 5, 6 i 7.

Zmiany będą obowiązywać od dnia 31.10.2022 r., od momentu zamknięcia ulicy (około godziny 9.00).

Linia nr 2 w kierunku Szpitala zawraca na rondzie im. R. Kaczorowskiego w ul. 1 Maja, następnie skręca w prawo w ul. Dąbrowskiego, w lewo w ul. Czyżewskiego, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączone z eksploatacji dla tej linii zostają przystanki Staszica/1 Maja i Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

Linia nr 2 w kierunku Rynku Grocholskiego z ul. Czyżewskiego skręca w prawo w ul. Dąbrowskiego, w lewo w ul. 1 Maja, następnie zawraca na rondzie im. R. Kaczorowskiego w ul. 1 Maja, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączone z eksploatacji dla tej linii zostają przystanki Staszica/1 Maja i Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

Linia nr 4 z ul. Staszica skręca w lewo w ul. 1 Maja, następnie w lewo w ul. Dąbrowskiego, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączone z eksploatacji dla tej linii zostają przystanki Staszica/1 Maja i Czyżewskiego/ os. Żołnierzy POW.

Linia nr 4 kurs przez os. Olsztyńskie z ul. Staszica skręca w prawo w ul. 1 Maja, następnie w lewo w ul. Dąbrowskiego, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

Linia nr 5 w kierunku Czyżewskiego/pętla przez ul. Kwiatową i ul. Dąbrowskiego skręca w prawo w ul. 1 Maja, następnie w lewo w ul. Staszica, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

Linia nr 5 w kierunku Czyżewskiego/pętla przez Plac Wolności z ul. Czyżewskiego skręca w prawo w ul. Dąbrowskiego, w lewo w ul. 1 Maja, w lewo w ul. Staszica, następnie w prawo w ul. Czyżewskiego, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

Linia nr 5 w kierunku Przemysłowej/Batis prosto ul. Staszica, następnie skręca w prawo w ul. 1 Maja, w lewo w ul. Dąbrowskiego, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

Linia nr 6 z ul. Dąbrowskiego skręca w prawo w ul. 1 Maja, następnie w prawo w ul. Staszica, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączone z eksploatacji dla tej linii zostają przystanki Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW i Staszica/1 Maja.

Linia nr 6 kurs przez os. Olsztyńskie z ul. Dąbrowskiego skręca w prawo w ul. 1 Maja, następnie w lewo w ul. Staszica, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

Linia nr 7 w kierunku ul. Nowej z ul. Czyżewskiego skręca w prawo w ul. Dąbrowskiego, w lewo w ul. 1 Maja, następnie w lewo w ul. Staszica, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

Linia nr 7 w kierunku Przemysłowej/Batis prosto ul. Staszica, następnie w prawo w ul. 1 Maja, w prawo w ul. Dąbrowskiego, w lewo w ul. Czyżewskiego, następnie w lewo w ul. Kwiatową, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek Czyżewskiego/os. Żołnierzy POW.

Autobusy zatrzymują się na przystankach w odcinkach objazdowych.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności