Telefon kontaktowy: 44 633 37 81
 

Zamknięcie dla ruchu ul. Budryka - zmiany dla linii 3, 4, 6, 9 i 10 od dnia 30.05.2023 r.

Zamknięcie dla ruchu ul. Budryka - zmiany dla linii 3, 4, 6, 9 i 10 od dnia 30.05.2023 r.

OGŁOSZENIE

W związku z planowanym zamknięciem dla ruchu od godziny 9:00 w dniu 30.05.2023 r. ulicy Budryka na odcinku od ulicy Staszica do ulicy Skaleniowej, MZK Sp. z o. o. w Bełchatowie informuje o wprowadzeniu zmian w przebiegu tras linii 4, 6, 9 i 10.

Linia nr 3 i kursy linii nr 10 do Rynku Grocholskiego z godziny 6:16 i z Rynku Grocholskiego z godziny 7:10, obowiązują dotychczasowe przystanki.

Dla linii numer 3 i 10 - (kurs z Rynku Grocholskiego) zostaje utrzymany tymczasowy przystanek przy ulicy Goetla - skrzyżowanie z ulicą Mioceńską.

 

Linia nr 4 z al. Armii Krajowej na rondzie skręci w lewo w ul. Staszica i pojedzie prosto w kierunku ul. Czyżewskiego, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek przy ulicy Goetla, wszystkie przystanki przy ulicy Budryka i przystanek przy ulicy św. Faustyny Kowalskiej.

 

Linia nr 6 pojedzie prosto ulicą Staszica do ronda i skręci w prawo w al. Armii Krajowej, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek przy ulicy św. Faustyny Kowalskiej, wszystkie przystanki przy ulicy Budryka i tymczasowy przystanek przy ulicy Goetla.

 

Linia nr 9 w kierunku szpitala z Budryka / pętla, pojedzie ulicą Budryka w kierunku ul. Św. Faustyny Kowalskiej, skręci w lewo w ulicę Staszica i na rondzie w prawo w al. Armii Krajowej, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek przy ulicy Goetla / Mioceńska.

Linia nr 9 w kierunku ulicy Budryka / pętla z al. Armii Krajowej na rondzie skręci w lewo w ulicę Staszica, a następnie w prawo w ul. św. Faustyny Kowalskiej i ulicą Budryka dojedzie do pętli. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek przy Goetla i przy ulicy Budryka /szkoła.

 

Linia nr 10 w kierunku ulicy Budryka / pętla, z ulicy Staszica skręci w lewo w ul. św. Faustyny Kowalskiej i ulicą Budryka dojedzie do pętli. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek przy ulicy Staszica / os. Słoneczne, Staszica / rondo, Goetla i przy ulicy Budryka / szkoła.

Linia nr 10 w kierunku ulicy Przemysłowej, z Budryka / pętla, pojedzie ulicą Budryka w kierunku ul. św. Faustyny Kowalskiej, następnie skręci w prawo w ulicę Staszica i pojedzie prosto w kierunku ul. 1 Maja, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek przy ulicy Goetla / Mioceńska, Staszica / Budryka i Staszica / św. Faustyny Kowalskiej.

 

Autobusy zatrzymują się na przystankach w odcinkach objazdowych.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 44 633 37 81

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności