Telefon kontaktowy: 44 633 37 81
 

Zmiana trasy przejazdu linii nr 4 i nr 6

Zmiana trasy przejazdu linii nr 4 i nr 6

Miejski Zakład Komunikacji w Bełchatowie informuje, że od dnia 06.XI.2017 r. (poniedziałek), ulega zmianie trasa przejazdu linii nr 4 i nr 6 na odcinku ul Budryka - Staszica.

Linia nr 4

Z ul. Armii Krajowej (przystanek Armii Krajowej / Kolejowa) autobus wjeżdżać będzie w ul. Staszica (przystanek Staszica rondo), następnie w ul. Budryka (przystanek Budryka SP 12 i dalsze, nowe przystanki), a następnie ul. św. Faustyny Kowalskiej (nowe przystanki). Potem autobus skręca w prawo, na ul. Staszica (przystanek Staszica Czyżewskiego po stronie Leclerc) i dalej trasa bez zmian.

Autobus nie będzie dłużej zatrzymywał się na przystankach:
- Goetla (obecnie najbliższy przystanek to Budryka SP 12 - naprzeciw szkoły),
- Budryka SP 12 po stronie szkoły (obecnie zatrzymywać się będzie naprzeciw szkoły),
- Staszica Kaufland (obecnie najbliższy przystanek znajdować się będzie na ul. św. Faustyny Kowalskiej po stronie Wod-Kanu).

Linia nr 6

Z ul. Staszica (przystanek Staszica Czyżewskiego) skręcać będzie w ul. św. Faustyny Kowalskiej (nowe przystanki), następnie w ul. Budryka (nowe przystanki aż do przystanku Budryka pętla) i dalej trasa bez zmian .

Autobus nie będzie dłużej zatrzymywał się na przystankach:
- Staszica Kaufland, po stronie os. Słoneczne (obecnie najbliższy przystanek na ul. św. Faustyny Kowalskiej po stronie Kauflandu),
- Budryka SP 12 naprzeciw szkoły (obecnie najbliższy przystanek do Budryka SP 12 po stronie szkoły).

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności